Stwórz magiczne
wspomnienia dla
swojej rodziny

Święta to magiczny czas!
Zatrzymaj dla swoich dzieci magię świąt, a rodzinie 
podaruj najcenniejszą pamiątkę.

Niech te sesje staną się piękną tradycją rodzinną!

Co na was czeka?

Dwie piękne świąteczne scenki, w których się zakochacie.
Kremowa ze śniegiem, chmurkami i gwiazdkami oraz druga,
bardziej tradycyjna, w ciepłych kolorach, z choinkami i górą
prezentów! Alternatywną będzie również ciemna Scenka z rustykalnymi dodatkami.
Zarezerwuj miejsce
Fotografia Dębczyńska-20
Sesje świąteczne to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu z rodziną i stworzenie niesamowitej pamiątki dla Was i dla Waszych dzieci.
Dodatkowy bonus: zdjęcia to świetny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka!
Fotografia Dębczyńska-11

Co zawiera sesja?

W ramach sesji otrzymacie 7 zdjęć w formie cyfrowej 
oraz wydrukowanej (w formacie 15×23 na papierze jedwabistym) w
świątecznym opakowaniu.  Jak co roku istnieje możliwość
dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40zł/sztuka. 
Dla klientów, którzy skorzystali z sesji w 2021 r. - 3 ujęcia GRATIS! 

Sesja trwa 30 min i przeznaczona jest dla rodziców z dziećmi 
lub dla samych dzieci.
WYKUP SESJĘ

Szczegóły:

Cena: 400zł

Termin: 11.11- 3.12.2022 (późniejsze terminy bez gwarancji wydruku)

Lokalizacja: Fode Dębczyńska, Ul. Słowackiego 5, Oleśnica

Liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekajcie, terminy co roku rozchodzą się w mgnieniu oka!

Jak zarezerwować sesję: Na sesję można zapisać się poprzez nasz system rezerwacji: https://fotografiadebczynska.zalamo.com/book . Należy zaznaczyć wybrany dzień oraz godzinę, wpisać swój adres mailowy, a następnie w ciągu 15 minut potwierdzić swoją rezerwację (logując się na swoją pocztę mailową i uzupełniając wymagane dane).

ZAREZERWUJ TERMIN
Chcąc stworzyć dla Was jak najpiękniejsze zdjęcia i wspomnienia, po dokonaniu rezerwacji, otrzymacie wiadomość z radami, które pomogą wam jak najlepiej przygotować się do sesji, łącznie ze wskazówkami dotyczącymi stroju.

Sesje świąteczne to:
 rodzinne chwile ~ wspaniała pamiątka ~ gotowe prezenty dla dziadków

REGULAMIN SESJI

  1. Koszt sesji to 400 zł, cena obejmuje 7 zdjęć w formie cyfrowej oraz tych samych zdjęć w formie wydruków w formacie 15x23. Dla klientów, którzy skorzystali z sesji w 2021 r. - 3 ujęcia gratis.
  2. Zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli z przyczyn losowych Klient nie będzie mógł pojawić się na wykupionej sesji świątecznej, wpłaconą kwotę będziecie mógł wykorzystać na zakup dowolnej sesji ze standardowej oferty w późniejszym terminie.
  3. Sesje trwają 30 minut i rozpoczynają się o wyznaczonych/wykupionych godzinach. Spóźnienie będzie skutkowało skróceniem czasu sesji o czas spóźnienia. Czas trwania sesji obejmuje czas poświęcony na wybieranie ubrań, przebieranie, pozowanie do zdjęcia oraz wykonanie zdjęć. Posiadam również garderobę dla klientów.
  4. Jeden termin to sesja dla jednej rodziny (rodzice plus dzieci), nie łączymy kilku rodzin w jednym pakiecie. Jeśli Klient chciałby mieć mieć pamiątkę z przyjaciółmi, dalszą rodziną (kuzynostwo), to najlepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie 2 sąsiednich terminów.
  5. Bezwzględnym warunkiem uczestniczenia w sesji jest dobre samopoczucie. Proszę o uprzedni kontakt w przypadku kataru, kaszlu lub temperatury.
  6. W ciągu 7 dni od dnia sesji Klient otrzyma link do galerii ze zdjęciami do wyboru. Na dokonanie wyboru będzie miał 48 godzin. Wybrane przez Klienta zdjęcia zostaną następnie poddane obróbce i dostarczone do niego w przeciągu 2 tygodni. W przypadku zdjęć wybranych po upływie 48h, okres oczekiwania na nie może wydłużyć się nawet dwukrotnie. Każdy Klient ma możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/ 1 szt.
  7. Zdjęcia poddawane są obróbce kolorystycznej oraz delikatnemu retuszowi skóry. Obróbka nie obejmuje ‘prasowania ubrań’, uzupełniania odpryśniętego lakieru lub farbowania odrostów :)
  8. Klient ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody i zniszczenia sprzętu fotograficznego, studyjnego lub stylizacji powstałe w trakcie jego sesji i nie wynikające z winy fotografa.
  9. Zabrania się robienia zdjęć aparatami i telefonami komórkowymi podczas sesji.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram